ULUBEY MESLEK YÜKSEKOKULU

24 Mayıs 2022 - Bahar Şenliği Etkinliği

Üniversitemizde “Bahar Şenliği” Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Cumhuriyet Yerleşkesi’nde “Bahar Şenliği” etkinliği gerçekleştirildi.

Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi önünde gerçekleştirilen etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Tonkaz, Fakülte Dekanları, Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Genel Sekreter V. Doç. Dr. Mehmet Sami Güler, Yapay Kalp Cerrahı Dr. Dilek Gürsoy, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Halk oyunları gösterisi ile başlayan “Bahar Şenliği” etkinliği  Spor Bilimleri öğrencilerinin akrobasi gösterisi ve Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu müzik gruplarının konserleri ile devam etti.

Bahar Şenliği’nde konuşma gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, “Sevgili gençler sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sizlerle beraber olmak çok güzel bir duygu. Sizler bizim canımız, sizler bizim geleceğimiz, sizler bizim umudumuzsunuz. Ordu Üniversitesi ailesi olarak 1000 dolayında hocamız 700 dolayında idari personelimizle sizlerin burada en iyi şekilde eğitim görmeniz, en iyi şekilde barınmanız, mutlu olmanız için devletin ve milletin bizlere verdiği imkanları sizler için kullanama noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Değerli öğrenciler bütün her şey kaybolur ama eğitim daima insanı ileriye götürür. Dolayısıyla iyi yetişmiş, bilgili, donanımlı, ahlaklı gençlere ihtiyacımız var. Sizler bunu hak ediyorsunuz. Sizler bu ülkenin daha ileriye gidebilmesi için inşallah çok güzel işleri başaracaksınız. Üniversitemizi öğrenci merkezli, öğrenci odaklı bir yönetim anlayışıyla burada bulunan 17 bin öğrencinin manevi anlamda annesi babası olma duygusuyla yönetiyoruz. O yüzden sizlerin huzurlu, mutlu bir eğitim öğretim süreci yaşamanız için elimizden geleni dün yaptık yapmaya da devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.


Eklenme Tarihi : 13-06-2022 10:58:19